Logo studio Capaccio

Biuro

Biuro mgr Lucii Capaccio, działające od 1996 roku w Trezzo sull'Adda, oferuje swoje usługi przede wszystkim w zakresie doradztwa finansowego, podatkowego i dotyczącego zatrudnienia, zajmuje się prowadzeniem księgowości firmowej oraz przetwarzaniem płac i składek dla przedsiębiorców, rzemieślników, kupców, specjalistów i firm.

Od 1999 roku pomaga także małym i średnim przedsiębiorstwom podejmować decyzje biznesowe, działając w zakresie analizy finansowej: dane księgowe nie są traktowane osobno, lecz używa się ich jako przydatnych wskaźników dla zidentyfikowania mocnych i słabych stron przedsiębiorstwa, jego możliwości i tendencji rozwoju.

Zaczynając współpracę ze Studio Capaccio, zdać się można na wykwalifikowanego, odpowiedzialnego i dobrze przygotowanego specjalistę, stawiającego potrzeby Klienta w centrum uwagi i będącego w stanie zbudować z nim trwałą więź zaufania, opierającą się na maksymalnej przejrzystości.

Oprócz podstawowych kwalifikacji i zasadniczej działalności, Studio Capaccio aktywnie współpracuje z biurami prawnymi i kancelariami notarialnymi, po to, aby zaoferować Klientowi jak najlepsze rozwiązania.

Studio Capaccio dąży do tego, aby stać się powiernikiem Klienta, oferując mu indywidualne rozwiązania poparte niezbędnymi fachowymi umiejętnościami.

Stały rozwój zawodowy, terminowość i umiejętność słuchania potrzeb Klientów są podstawą naszej jakości usług.

Niemniej jednak, zmieniająca się natura prawa podatkowego dotyczy nie tylko przedsiębiorców. Dlatego właśnie, w specjalnie poświęconych do tego działach serwisu, nasi obecni i potencjalni Klienci mogą skorzystać z informacji podatkowej, dostępnej w naszych Aktualnościach i Artykułach, przechodząc, tym samym, solidny trening.

Artykuły


04.05.2014
Equitalia: sprawdź swoją sytuację podatkową Czytaj


03.05.2014
Equitalia: zawiadomienia podatkowe Czytaj


02.05.2014
Zasiłki rodzinne dla pracowników gospodarstw domowych Czytaj


01.05.2014
Bonus 80 euro: kiedy kredyt nie przysługuje Czytaj

Polecane strony


11.06.2024
Coin Tracking Otwórz


06.10.2023
Dipartimento per lo sport Otwórz


08.04.2023
thecryptogateway Otwórz


24.02.2023
https://youngplatform.com/ Otwórz

© 2024 Studio Capaccio | P.Iva 02612570966 | Privacy | Realizzato da newgst.com